n w    w w w w


Powiatowy Bank Spółdzielczy w Tomaszowie Mazowieckim
Oddział w Budziszewicach

tel. 44 726-09-24, 726-09-17
fax. 44 726-09-19
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
godziny pracy:  7.15-17.00
godziny obsługi klienta: 7.30-16.30

PBS_Budziszewice_-_Dyrektor

Dyrektor Oddziału w Budziszewicach Monika Laskowska

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczął działalność 1 października 2000 roku i pow stał z połączenia się samodzielnie dotychczas działających pięciu Banków Spółdzielczych z siedzibami w Będkowie, Budziszewicach, Inowłodzu, Ujeździe i Wolborzu. Historia działalności każdego z tych banków sięgała prawie stu lat, jednak uwarunkowania prawne i ekonomiczne jakie dotknęły banki spółdzielcze po roku 1989 zmusiły je do połączeń w silniejsze kapitałowo grupy.  I tak, Bank Spółdzielczy w Budziszewicach wraz z działającym w ramach jego struktury Punktem Kasowym w Żelechlinku, stał się jednostką organizacyjną Powiatowego Banku Spółdzielczego w Tomaszowie Mazowieckim. Strukturę organizacyjną Banku tworzy Centrala i Oddziały, przy których działają Filie i Punkty kasowe. Poza Centralą, Bank posiada 16 jednostek organizacyjnych; 6 Oddziałów, 4 Filie i 6 Punktów kasowych z siedzibami na terenie powiatów: tomaszowskiego, opoczyńskiego oraz piotrkowskiego, w których zatrudnione jest ponad 100 osób. Suma bilansowa Banku przekracza 150 mln zł. Bank oferuje klientom: rachunki oszczędnościowe, rozliczeniowe, karty płatnicze VISA, home banking, bankowość internetową, szereg produktów kredytowych, własne bankomaty w Inowłodzu, Tomaszowie Maz, Niewiadowie, Wolborzu, Rokicinach, Rzeczycy, Czerniewicach i Żelechlinku. Prowadzimy usługę WESTERN UNION, pośredniczymy w realizacji zleceń poleceń wypłaty za granicę.  Działania Banku zmierzają w kierunku jak najpełniejszego zaspakajania zapotrzebowania klientów na różnorodne produkty bankowe.

Zarząd Banku działa w składzie 3 osobowym. Prezesem Zarządu jest Pan Grad Mieczysław, natomiast Zastępcami Prezesa są: Adaszkiewicz Krystyna i Winkiel Danuta. Rada Nadzorcza Banku działa w składzie 15 osobowym. Przewodniczącym Rady Nadzorczej jest Pan Perka Adam. Powiatowy Bank Spółdzielczy zrzeszony jest w Mazowieckim Banku Regionalnym SA  w Warszawie.
 
 

PBS_Budziszewice_50

Sala obsługi klienta

PBS_Budziszewice_1  

PBS_Budziszewice_5